KÜPSISTE KASUTAMISE TINGIMUSED

MIS ON KÜPSIS?
Küpsis on väike tekstifail, mis võidakse salvestada teie arvutisse või mobiilseadmesse ja mis sisaldab teie külastatud veebilehega seotud andmeid. See võib lubada veebilehel teatud aja jooksul teie toiminguid või eelistusi „meelde jätta“ või see võib sisaldada lehe funktsiooni või edastamisega seotud andmeid. Küpsiseid võib paigaldada veebilehe omanik või mõnel juhul ka kolmas osapool, millel veebilehe omanik lubab esitada muud teavet, käitada sisu või pakkuda muid funktsioone, näiteks analüüsi.

Lisateavet küpsiste kohta leiate aadressilt:  https://ec.europa.eu/info/cookies_et

MILLIST TÜÜPI KÜPSISEID SELLEL LEHEL KASUTATAKSE?
Kasutame vajalikke ja mittevajalikke küpsiseid ning kolmandate osapoolte küpsiseid.

Vajalikud küpsised – seaduse kohaselt võime salvestada teie seadmesse küpsiseid, kui need on selle veebilehe toimimiseks hädavajalikud, näiteks põhifunktsioonide, nagu lehel navigeerimise ja veebilehe turvafunktsioonide võimaldamiseks. Need küpsised on alati aktiivsed, kuna need on vajalikud veebilehe toimimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Saate seadistada oma brauseri neid küpsiseid blokeerima või nende osas hoiatama, kuid sel juhul ei pruugi lehe mõned osad toimida. Need küpsised ei salvesta isikut tuvastada võimaldavat teavet. Lisateavet sellel veebilehel kasutatavate vajalike küpsiste kohta vt jaotisest „Küpsiste eelistused“.

Mittevajalikud küpsised – siia kuuluvad analüütilised küpsised (mis võimaldaksid meil tuvastada ja kokku lugeda veebilehe külastajaid ja/või näha, kuidas külastajad veebilehel ringi liiguvad ja millised leheküljed on kõige populaarsemad). Lisateavet sellel veebilehel kasutatavate mittevajalike küpsiste kohta vt jaotisest „Küpsiste eelistused“. Mittevajalike küpsiste paigutamiseks teie seadmesse vajame teie nõusolekut. 

Kolmandate osapoolte küpsised – need on küpsised, mille on teie seadmesse paigutanud keegi muu kui meie, et koguda teavet kasutaja käitumise või demograafiliste andmete kohta või internetis lehitsemise põhjal teile isikupärastatud turundus- või reklaamsõnumeid saata. Lisateavet sellel veebilehel kasutatavate kolmandate osapoolte küpsiste kohta vt jaotisest „Küpsiste eelistused“. Kolmandate osapoolte küpsiste paigaldamiseks teie seadmesse vajame teie nõusolekut. 

KÜPSISTE HALDAMINE
Kui valite „Nõustu kõigi küpsistega“, paigutatakse teie seadmesse kõik mittevajalikud ja kolmandate osapoolte küpsised. Te annate meile oma nõusoleku kõigi mittevajalike ja kolmandate osapoolte küpsiste paigaldamiseks teie seadmesse.

Teise võimalusena saate küpsiste eelistuste jaotises valida, kas nõustute (või mitte) mittevajalike ja kolmandate osapoolte küpsiste paigaldamisega teie seadmesse. Vajalike küpsiste toimimist ei saa küpsiste eelistuste jaotises keelata.

Saate igal ajal valida „Nõustu kõigi küpsistega“ või muuta küpsiste eelistuste jaotises oma nõusolekut mittevajalike küpsiste kasutamiseks.

Samuti saate küpsiseid blokeerida, aktiveerides oma brauseris seadistuse, mis võimaldab teil keelduda kõigi või osade küpsiste paigaldamisest. Kuna erinevates brauserites pakutakse erinevaid seadistusvõimalusi, oleme allpool esitanud lingid populaarsete tootjate juhistele, kuidas seda teha. Üldiselt pakub teie brauser teile valikut, kas nõustuda, keelduda või kustutada küpsised alati või teha seda ainult veebilehe omanike poolt kasutatavate pakkujate („kolmandate osapoolte küpsised“) või konkreetsete veebilehtede küpsiste puhul.

See küpsisepoliitika moodustab osa meie üldisest privaatsuspoliitikast.