Ewopharmast

Ewopharma on 1959. aastal asutatud ettevõtte M.R. Leclerc & Co õigusjärglane. Algusest peale oleme keskendunud ühenduslüli loomisele Kesk- ja Ida-Euroopa farmaatsiaturgudega. Selles regioonis on aastast 1959 palju muutunud – nii majanduslikult kui ka poliitiliselt – ja selle aja jooksul oleme õppinud sügavuti mõistma turge ning saavutanud seal lugupeetud positsiooni.
Kuigi alustasime vaid farmaatsiaettevõtete turunduspartnerina, oleme sestpeale omandanud ja turule toonud ka oma kaubamärki kandvaid tooteid. Meie Revalid® kaubamärk – juuksehooldusvahendite ja juuste väljalangemise vastase ravi terviklik tootepere – töötati välja 1992. aastal Šveitsis. 2011. aastal omandasime Iirimaa tervishoiuettevõte Newport Pharmaceuticals Ltd., mis andis meile täieliku omandiõiguse viirusevastasele ravimile Isoprinosine®. Meie Šveitsis, Schaffhausenis asuva peakontori juhtimisel suuname nüüd meie ravimitööstuse-alaseid teadmisi ja kogemusi nii Ewopharma kui ka partnerite brändide edukaks tootepaigutuseks meie sihtturgudel.

2004. aastal liitusime RX-Alliance’iga, mis on teatud Euroopa turgudel tegutsevate edukate farmaatsiafirmade professionaalne koostöövõrgustik.